| mihaela_7915 a întrebat:

Sall.cine ma ajuta? ce imi puteti spune desp aceasta tema,, Localizarea speciilor de animale din rezervatiile naturale " care sa fie utila pentru proiectarea bazei de date a Agentiei pentru protectia animalelor ...multumesc, ast raspunsuri. dau FUNDITA! pupici.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://geografilia.blogspot.com

| rucksy a răspuns:

Aceasta tema zice sa gasesti animale care traiesc in natura dar nu lei, pisici caini etc. si specii mai rare. e foarte simplu (ursi polary, pinguini, ornitorinci etc.). sunt sigura ca vei reusi.