| pheonix_2254 a întrebat:

Sall,, cum pot schimba numele de la hy5.astept raspuns urgent. mersi

4 răspunsuri:
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Te duci la profil.
Sub poza ai Fotografii, Prieteni, Grupuri, etc...
Dai click pe editare profil si banuiesc ca te descurci de aici happy

| DoRu a răspuns:

Nu stiu ce o fi asa de greu! Dar... Cauti Editare profil sau dai mai jos la Despre mine-->Editeaza Despre Mine
Da-mi funda!
-

| secret_7022 a răspuns:

Editare profil.si scrii noul nume care il vrei si dai salvarehappy [ dai asa : profilul meu-> in jos sub poza de profil ai niste optiuni si dai acolo editare profil. sper ca te-am ajuthat

| IgnoreMe a răspuns:

Apesi click sus unde scrie "Profilul meu" apoi in in stanga sub avatarul profilului scrie "editare profil". Apesi click acolo si schimbi. happy