| DeeaSakura a întrebat:

Sall! La profilul filologie se face spaniola? Mai bine ziceti-mi orarul:!big grin

Răspuns Câştigător
| Matty_D_Matty_1998 a răspuns:

Da,la profilul folologie se face si limba moderna 3 unde ai de ales intre italiana, spaniola, franceza sau germana.

3 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

Depinde de liceu, adica sunt unele care au filologie- bilingv spaniola, de ex iulia hasdeu Bucuresti, oricum deja s.au facut inscriile pentru liceu, asteapta sa vezi unde intri si apoi intereseaza-te la liceul respectiv.bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de liceu si de oras.
Cred ca ar trebui sa te interesezi la secretariat la liceul respectiv ce limbi straine se predau.

| AleAlbu a răspuns:

Depinde de liceu.se face limba engleza si inca o limba(germana sau franceza). poti sa alegi si filologie intensiv engleza.