| PrinceOf a întrebat:

Sall, nu stiu ce se face cu funda pe TPU, sau de unde o obtin.Imi puteti zice si mi-e?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Funda se acorda celui mai bun si folositor raspuns de la o intrebare. Da raspunsuri foarte bune, la intrebarile altor utilizatori si daca vor fi apreciate vei primi funda, este simbolul pentru raspunsul castigator. Pentru a te lamuri cu activitatea pe TPU citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Succes si numai bine!

| PrinceOf explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mi-ati fost de folos

5 răspunsuri:
| claudiucop a răspuns:

Fiecare raspuns pe care tu il dai la orice intrebare de pe aces site. primeste din partea unu i utilizator funda( adica cel mai relevant raspuns, daca e cel mai bun din cate s au dat la acea intrbeare) iar daca utilizatorul nu o face( din comoditate, lipsa de interes ), o face robotul TPU care analizeaza raspunsurile. succes

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Deci.Funda este numarul de raspunsuri castigatoare si o obtii cu fiecare raspuns corect a unei intrebari. Fundaa?

| TheBloodyRoses a răspuns:

Funda o obtii atunci cand raspunzi la intrebarea unul utilizator iar daca acesta considera k i-ai dat cel mai bun raspuns iti da funda (adica iti desemneaza rapsusnul castogator si primesti o panglica).
Dar nu stiu la ce foloseste big grin.

| PrinceOf explică:

Mersi mi-ati fost foarte de folos