| skarner a întrebat:

Sall poate cineva sa imi dea un site unde gasesc argumentarea la opera "Florin scrie un roman". dau funda Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

1 răspuns:
| Blueee a răspuns:

Buna. Nu cred ca o vei gasi pe net deoarece si eu am cautat-o fiindca imi era lenebig grin. Dar daca nu am gasit-o asa ca am facut-o singurabig grin.Succes!