| doc70 a întrebat:

Dati-mi va rog un link cu lista celor repartizati la Colegiul National Banatean Timisoara in 2012. Multumesc! Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| AnttoNyyA a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/Pages/SpecPerLic.aspx?jud=38&Lic=737 acest link te va ajuta sa gasesti ceea ce cauti, apasand pe numarul "candidatilor repartitati" care este scris cu albastru vei putea vedea clasa formata din elevii ce au ales aceste profile. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| doc70 explică:

AnttoNyyA de ce nu iti pot da funda? De ce nu apare funda aia gri in dreptul tau?