| Vannilla a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu rezumatul lui Calin file din poveste( toate cele 8 parti)...

3 răspunsuri:
| PewOfficial a răspuns:

Sa iti spun cum fac eu... caut in caietul de clasa planul si daca nu il gasesc ii zic profesoarei ca nu am stiut sa imi fac tema. Simplu... Sper ca te.am ajutat, Bafta!

| PewOfficial a răspuns:

Sa iti spun cum fac eu... Caut in caietul de clasa planul si daca nu il gasesc ii zic profesoarei ca nu am stiut sa imi fac tema. Simplu... Sper ca te.am ajutat, Bafta!