| Vladutz96 a întrebat:

Vineri este 1 Iunie si este Ziua Copilului. Se invata vineri?

Răspuns Câştigător
| Smerix a răspuns:

Nu stiu sigur, dar la mine in scoala unii merg la padure, cinema, pizza etc. cu invatatorii/dirigintii lor, iar restul care nu merg sau nu face (de ex.) diriginta o activitate, vin la scoala si fac ore normale.Te sfatuiesc sa intrebi un prof. sau diriginta ca sa fii sigur si sa nu te trezesti dupa cu absente.^-^.

7 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Se vor face activitati.winking

| Dєєa a răspuns:

Buna! de obicei nu se fac ore, se organizeaza mici activitati scolare, jocuri, desene pe asfalt etc.
O ZI BUNA!
funda? plzz

| stelistu720 a răspuns:

La mine la scoala de obicei nu se fac ore de 1 iunie.se fac activitati

| locoangel a răspuns:

La noi la scoala, cel putin, se va organiza un fel de bal.happy dar depinde cum sunt profesorii. puteti sa ii rugati sa va lase mai liberi ora aceea, sau sa faceti si voi niste activitatihappy

| Alina948475 a răspuns:

Da,la mine se fac ore crying

| Ionii a răspuns:

Heii, de obicei nu se invataa de 1 iunie, o sa faceti activitati, ori o sa mergeti undevaa cu profesorii.happy

| DyanaDezy a răspuns:

Noi nu facem ore. Facem multe activitati si profesorii de cumpara inghetata! Te rog! Fundita! Te rog! :*:*:*:*