| Elena593 a întrebat:

Vreau si eu niste titluri mai deosebite pentru un nou inceput. Imi trebuie urgent.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

-Câțiva pași înapoi spre niște himere necesare creează abinegația unui nou început
-Cu optimismul devenirii, ne acordăm a doua șansă spre un nou început
-Din iluzoriu pare să renască acum totul
-Amurgul gândurilor, un apel pierdut, un dezacord al reînnoirii? sau o nouă șansă pe un drum uitat
-Spre o țintă decentă alergăm iarăși și iarăși

2 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Cred ca nimeni nu intelege ceea ce vrei de fapt, incearca sa dai un exemplu si sunt sigur ca te vom putea ajuta

| Comandocip a răspuns:

Renasterea
o a 2a sansa