| DeYn a întrebat:

SALU TPU! Va rog sa imi dati si mie link unde pot sa vad rezultatele de la evaluarea nationala 2011 pentru. judetul Cluj-Napoca! DAU FUNDA + VOT! si raman vesnic dator!

2 răspunsuri:
| purplerainbow a răspuns:

Buna! Pai rezultatele inca nu s-au afisat dar le vei putea vedea aici
http://www.clopotel.ro/......_Nationala sau pe www.edu.ro sau pe Inspectoratul Scolar Cluj(adica al judetului tau). Bafta! Se spune ca rezultatele se afiseaza maine, dar si eu le astept de mult timp.

| zzzzz a răspuns:

Inca nu s-au afisat pe internet notele din judetul Cluj.
p.s. Cluj-Napoca nu este judet, ci resedinta judetului Cluj.