| MaxiTV96 a întrebat:

Salut, aș vrea să știu cum sunt condițiile la internatul de la liceul Mihai Viteazul din Slobozia sau la orice alt internat de acolo.

Răspuns Câştigător
| ClaRa91 a răspuns:

E armata. Desteptarea la 5, inviorare, spalat, masa, cursuri, stingerea la 22. Tinuta militara. Aaaa si... CONTRACT.

4 răspunsuri:
| ClaRa91 a răspuns:

Da.
Te culci cand vrei, te scoli cand vrei, patul si curatenia sunt facute de ingrijitoare in bikini si ciorapi cu suspensoare.

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru ClaRa91):

Ma duc si eu acolo!

| MaxiTV96 explică (pentru ClaRa91):

Deci nu e prea wow pe acolo?

| ClaRa91 a răspuns (pentru MAteiLaAjutat):

Mergi mama acolo. E asa ca la statiune.

| ClaRa91 a răspuns (pentru MaxiTV96):

E armata. Desteptarea la 5, inviorare, spalat, masa, cursuri, stingerea la 22. Tinuta militara. Aaaa si... CONTRACT.