| anda_1885 a întrebat:

acum ceva timp v-am intrebat despre concursui si edituri pentru o carte. Acum este si tiparita cartea si se numeste "Comisia Zürich" de Doina Popescu. Lansarea a avut loc la targul Gaudeamus si va aparea in librarii cam inainte de Craciun. Daca o citeste careva sa isi spuna parerea printrun mesaj pe privat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena de-a mea si-a cumparat cartea, dupa ce o citeste ea, o sa o rog sa mi-o dea si mie. big grin Iti spun ce parere imi facwinking