| LaurentiuCosmin a întrebat:

Salut! Am atestatul anul acesta si vreau sa va intreb daca profesorii își dau seama daca este copiat, mai ales daca este in html?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti vor pune anumite intrebari si tu habar n-ai de ce scrie acolo, da.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, isi dau seama daca este plagiat, dupa anumite programe pe care le folosesc si detecteaza ce licente s-au predat anii anterori si daca tu au fost copiate.

| johnnny123 a răspuns:

Și-ar putea da seama că este copiat dacă îți pun întrebări și nu ești în stare să explici ce ai scris acolo.

| mODIN a răspuns:

Pentru o tampenie de atestat trebuie sa copiezi? Normal ca-si vor da seama!

| Lidia09 a răspuns:

Dacă ai scris foarte bine, iar tu nu ai fost foarte activ pe parcursul anului pot apărea bănuieli. Cel mai bine, pentru a evita oricare neînțelegere, ar fi să te pregătești, să ai idee despre ce merge vorba

| MihaiMB a răspuns:

Își vor da seama dacă îți pun întrebări și nu știi nimic din ce este acolo.