| Adex12k a întrebat:

Am bacul anul acesta si am o intrebare. La subiectul al III-lea la romana nu se da caractetizarea personajului sau relatia dintre doua personaje la profil real(mate-info)?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Fals. Nu se dă relația dintre două personaje, caracterizările se dau.Am avut și la simulare anul trecut caracterizarea unui personaj din perioada interbelică cred.

| JamesWatson a răspuns:

Nu, caracterizările se dau dor la filologie. Mult succes la bac happy