| AdisorOvidiu a întrebat:

Salut, am de gand sa-mi cumpar o tableta grafica pentru a desena, imi puteti spune cum as putea castiga si cativa bani din asta? Din cate stiu sunt o multime de site-uri de genul. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca n-ai atat experienta sa stii cum sa faci bani din desenare, atunci
castigi cel mai mult daca nu-ti arunci bani pe o scula pa care nu-l cunosti.

| Edisor27 a răspuns:

Ai putea face bani, dar ar trebui sa ai o facultate de desen, ai putea lucra pentru o companie mare, sau o companie indiferent si sa faci desene, logo-uri