| skrillex79 a întrebat:

De Craciun parintii mei vor sa imi faca cadou o tableta si nu stiu ce tableta mi-ar placea asa ca m-au intrebat.Imi puteti spune o tableta nici prea scumpa si ce model ar fi potrivit pentru o fata. Daca imi puteti da un site de unde as putea sa vad.Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| CCs a răspuns:

Salut! Eu detin o tableta proaspata de la evolio! E romaneasca are toate accesorile(in afara de casti)si merge super.Are 7 inchi si de la altex costa 520 lei.
P.S. de acolo mi-am luat-o si eu

1 răspuns:
| Tutuc_Marine_1990 a răspuns:

Apple big grin big grin big grin