| Sergiu1996 a întrebat:

Salut,am nevoie de linkuri unde as putea sa invat limba engleza,dar linkuri serioase,remarc ca sunt incepator-mediu,dar vreau sa amplific cunostintele,vocabularul, va rog mult?

2 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

Http://www.english-online.org.uk/course.htm
Site-ul asta mi l-a recomandat profesorul care m-a meditat la engleza

| StefyCrina a răspuns:

Dupa parerea mea acest site este bun pentru incepatori! Cursuri de gramatica, vocabular, expresii, dictionar. Sper ca te-am ajutat! http://www.engleza-online.ro/