| Mihai1765 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru studentii de la Umf Cluj daca sunt pe aici, toate camerele de camin arata ca aceea prezentata pe siteul facultatii cu baie in camera si trei locuri sau sunt si altele diferite?

https://my.matterport.com/show/?m=EefJtBzHNtA&help=1&hl= 1&hr=1&back=1

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

In general, caminele nu au baia in camera ci una pe hol. Si mai multe paturi in camera. Asta e un exemplu ideal. Pentru promovare.

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a răspuns:

In general da, dar sunt si altele cu mai multe paturi.