| Anonim9118 a întrebat:

Salut am o nelămurire cumva la păsări domestice sau sălbatice au apărat genital ca la mamifere? Adică cocosul are testicule care produc ....etc etc etc. https://www.facebook.com/share/r/WZ3S1vHbv7xuWALU/? Clipul asta e real?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pentru ca maica-ta l-a aruncat dar coa.le sigur le-ai mancat si credeai ca-s oua laughing

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca e real! Dar ce ai crezut? laughing

| Anonim9118 explică (pentru lpavel):

Și cum poate cocosul sa se reproducă daca nu are penis? Adică cum poate sa... dacă nu are cu ce?

| lpavel a răspuns (pentru Anonim9118):

Cum sa nu aiba penis ma, tu esti cu capul? laughing cine ti-a zis asta, sau doar presupui tu? laughing are si penis are si testicole ca tine doar ca le are in interior, cand vrea sex cu gainusa ii iese numai penisul... iar ouale nu se formeaza fara sperma cocosului, asta ca sa stii ce mananci laughing

| Anonim9118 explică (pentru lpavel):

Pai și de ce nu am văzut niciodată cum arata nici la găini de casă?

| lpavel a răspuns (pentru Anonim9118):

Gaina nu are penis, ce vrei sa vezi? laughing cati ani ai 6? laughing Iar cocosul are penis(cocosel! ca vad ca nu intelegi) dar e in interior nu se vede!

| Anonim9118 explică (pentru lpavel):

Ok și de ce nu l-am văzut că eu am mâncat rasol de cocos de casă și nu l-am văzut...

| Anonim9118 explică (pentru lpavel):

Eu doar sunt mai greu de cap (uneori nu pricep din prima) dar doar am întrebat că așa la porc se vede c ...ie. la cocos de ce nu se vede? Cât de mic e?

| lpavel a răspuns (pentru Anonim9118):

Pentru ca e pasare si are c...le si pl in interior! cand vrea sa calce gaina atunci ii iese afara cocoselul laughing coa...le sunt mereu in interior alea nu se vad niciodata!

| Anonim9118 explică (pentru lpavel):

Wow:0 :O :O nu știam nimic despre asta ms că m-ai lămurit...

| lpavel a răspuns (pentru Anonim9118):

Cu placere! happy

| lpavel a răspuns (pentru Anonim9118):

Pentru ca maica-ta l-a aruncat dar coa.le sigur le-ai mancat si credeai ca-s oua laughing