| GhostForest a întrebat:

Am o nelamurire... daca plec de la Bucuresti la Londra la ora 14, iar durata zborului este de trei ore, la ce ora voi ajunge in Londra?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Dacă pleci la ora 14:00, ora României(în Londra este ora 12:00), iar durata zborului este de 3 ore, atunci vei ajunge în Londra la ora 17:00, ora României(15:00, ora Angliei).

8 răspunsuri:
| FlorinaOnt a răspuns:

La 17 pe ceasul tau, dar la 15 pe ceasul locuitorilor Londrei...

| teodoram a răspuns:

Acolo o sa fie ora 15:00 happy

| Inna_3043 a răspuns:

La ora 17, adica la ora 5winking, dar daca sunt si opriri poate pe la 5 jumate

| dianne00 a răspuns:

Ora 15 a Londrei.

| nickmadd a răspuns:

Ora 15

| αႦႦყ a răspuns:

La ora 17:00.

| stelistu97 a răspuns:

Pai nu la 15?

| Shirley a răspuns:

17!