| florinipad a întrebat:

Salut am o problema la scoala cu profa de mate. Ma ascultat la tabla la niste probleme si nu am stiu prea bine iar ea ma tot freca la cap si i-am zis ca nu imi place matematica. Si de atunci nu ma scoate din 4. Asa ca o sa raman corigent pentru ca nu vrea sa imi puna 6 ca are pica pe mine. Intrebarea mea este :
Afecteaza cu ceva corigentele astea? Adica o sa apara separat de materia matematica in carnet sau cum? La restul nu am probleme

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai linistit, pe tine nu te poate afecta, dar pe ea, da!

| Lαrisα a răspuns:

Nu fi tu sigur ca te lasa corigent pentru ca i-ai zis ca nu iti place matematica. Daca nu ai stiut, ce ai vrea sa faca, sa iti dea 10? Oricum... se vede ca nici cu romana nu stai prea bine... Nu mai zic nimic.