| Cosmin_2607 a întrebat:

Am o problema si va rog sa ma ajutati. Anu asta am intrat la liceu pe profil de mate-info dar raman corijent la matematica. In semestru 2 vreau sa ma transfer la alt liceu la profil de filologie. Vreau sa stiu daca ma pot transfera in semestru 2 la alt liceu daca raman corijent la matematica pe primul. Daca da, la ce materii trebuie sa dau diferenta?
Va rog sa ma ajutati, nu stiu ce sa mai fac.

1 răspuns:
| Madddi a răspuns:

Si eu stau pe coringenta la mate. rolling on the floor)) Poi cred ca ar trebui sa scoti in semestrul 2 medie mai mare, pentru ca la sfarsitul anului se calculeaza media de pe sem I si II si aici trebuie sa-ti iasa 5, dar la filologie e usoara matematica, deci nu cred ca e vreo problemabig grin. Succes oricum.happy