| VeNaXvictor a întrebat:

am si eu o intrebare happy am un prieten care vine din Italia am fost in clasa cu el si a plecat acuma s-ar putea ca se intoarce si e clasa a9a trebuie sa treaca... la fel ca si mine si nu stiu daca se poate inscrie la liceu voi ce ziceti se poate inscrie acum la un liceu sau trebuie sa mai astepte un an?

3 răspunsuri:
| onecolorfulldream a răspuns:

Din ce spui tu mai mult ca sigur nu a dat examenul de evaluare nationala. cred ca va putea sa intre la liceu, insa la un liceu unde au mai ramas locuri libere.

| VeNaXvictor explică (pentru onecolorfulldream):

A dat examenul din clasa a8a happy

| VeNaXvictor explică (pentru onecolorfulldream):

A dat examenul din clasa a9a happy