| LuciWv a întrebat:

Am si eu o intrebare, am vazut ca din materia pentru examenul de bac este exclus semestrul 2.
Ce opere sunt pentru limba Romana excluse?
Iar la matematica, ce capitole?
Profil Tehnologic.

3 răspunsuri:
| Jackpot2 a răspuns:

Romana Moromeții Iona Levantul Sunt o Baba comunista la mate fără pilinoame și integrala definita și aplicații ale acestora!

| xandra0301 a răspuns:

Mie mi-au scos Moromeții, Iona, Zmeura de Câmpie, Alexandru Lăpușneanul, Leoaica tânăra iubirea.

| LuciWv explică (pentru xandra0301):

De Iona stiam sigur, insa Morometii cred ca l-am facut e semestrul I, iar Alexandru Lăpușneanul cred ca l-am facut acum 2 ani, sau anul trecut.
Ma gandesc ca este totusi posibil sa faca la fel ca la simularea din Ianuarie si sa ne pice ceva din clasa a 12 a, Doamna profesoara ne-a spus ca cel mai probabil pentru simularea aia o sa fie ceva din materia recenta, Plumb.