| TheDrink a întrebat:

Salut am un caine bison are 2 ani si musca fara sa ii fac nimic, zici ca e turbat si musca tare de tot adica te pisi pe tine cand te musca.

Pe mine si pe tata ma musca pe surorile mele 2 si mama nu.

Mai am 2 caini bisoni 1 fata si 1 baiat iar primul de 2 ani il cheama Teddy. Si Teddy statea in brate la tata stand cuminte cand deodata vine fetita si incepe sa il muste tare de mana pe tata dandu-i sangele. L.am scos greu din casa pentru ca orice bagam sa il scoatem din casa (genti bete etc.) le lua si facea ca un turbat. Ma rog vreau sa zic ca musca foarte tare si zici ca e turbat vaccinurile le are etc.

Cum il fac baiat cuminte?
Dc e asa rau cu mine si tata? Oare pentru ca il necajeam cand era mic si surorile mele il alintau incontinuu?

Ce pot face help my.

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Probabil, este asa de suparat catalul pentru ca cineva din familie l-a necajit sau l-a batut. Probabil l-ai batut tu sau tatal tau, probabil este asa de,, nervos''