| dannybest a întrebat:

Salut, are cineva idee daca mai exista licee seral sau fără frecventa in Iași? Aș dori sa îmi continui studiile si nu am idee unde sa caut. Mulțumesc de ajutor.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ca idee, poți contacta toate liceele din localitate. Le găsești pe Facebook, unde le poți întreba pe fiecare dacă au și cursuri de seral, și ce profile au aceste cursuri.
Poți scrie pe Google: licee seral Iași. Vezi ce îți apare.

| dannybest explică (pentru anonimg):

Așa am cautat si eu, mai mult cautam o lista cu licee specializate pe frecventa redusa sau seral. Dar la noi la Romanica, mai greu cu standardizarea instituțiilor.