| monicadima1 a întrebat:

Salut! Are cineva subiectele de la admiteri/simulari de la UMF Cluj pentru farmacie? Chimie organica/biologie vegetala, din anii recenti, 2018 in sus spre exemplu. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| elemonis a răspuns:

Buna.
Am gasit aici pe site-ul oficial al facultatii bibliografie pentru examenul de anul acesta http://www.umfcluj.ro/......193-sa2014

Am cautat grile si am gasit, dar nu pentru specializarea Farmacie, ci pentru celalalte specializari.
Cauta si tu grile pe internet, poate gasesti.
Totusi rezolva grilele din cartile din link-ul pus +alte grile + continua sa inveti pentru examen.
Mult succes!