| Gamingx61 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de ajutor cu un/niste teste grila cu tot cu raspunsuri. Pe 26 am examen la politie (comunicatii si informatica) si nu prea gasesc nimic de pe ce sa lucrez si sa invat. un test grila am gasit, dar fara raspunsuri si mi-e cam greu sa tot caut pe google raspunsul la acele intrebari. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Si eu am dat la politie si in aceste cazuri gasesti foarte greu sau chiar deloc exact cum am patit eu si sincer daca vrei ceea ce ai cerut mai sus cu adevarat ai nevoie de cineva din interior care sa iti poata oferi asa ceva sau sa ceri ajutor acolo cel mai sigur.