| Gabby2018 a întrebat:

Salut, aș dori să știu ce ar putea pica la examenul de bacalaureat la limba și literatura romană subiectul al III-lea?

Vreau să am răspunsuri apropiate de întrebare, însă nu vreau să primesc răspunsuri ieșite din comun!

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Cred că au fost 100 de întrebări fix ca asta pe site, cu ce va ajuta dacă își dă cineva cu părerea ce ar pica. Nu știe f*ing nimeni ce va pica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai asa ca nu merge globul de cristal sa iti zic subiectele

| UserRo10 a răspuns:

Cauta asa
Plumb wikipedia
Harap alb wikipedia
Nu strivesc corola de minunu a lumii wikipedia
Etc.
O sa vezi ca sub titlul operei scrie acolo ca o sa pice maine
Faza e ca nu poti edita continutul ca altfel ai spune ca e o farsa facuta de unii

| brokxy a răspuns:

Va cadea exact ceea ce nu stim si la ce nu ne asteptam O SA VEZI!
-_- ne ne dau astia usor

| bmerry a răspuns:

Nu te mai baza pe ce spun unii sau alții ca ar putea pica. Exista sanse egale sa pice orice subiect! Ele sunt trase la sorți cu o zi înainte de examen...

| Andredrei a răspuns:

Invata luceafarul/floarea albastra., Harap-alb, O scrisoare pierduta si Ultima noapte