| Gabby2018 a întrebat:

Salut, aș dori să știu ce ar putea pica la examenul de bacalaureat la limba și literatura romană subiectul al III-lea?
Vreau să am răspunsuri apropiate de întrebare, însă nu vreau să primesc răspunsuri ieșite din comun!

5 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

99% pica una din urmatoarele 4, la real:
- Harap-Alb
- Comedia
- Moara cu Noroc
- Plumb

| Gabby2018 explică (pentru MrkiddyKid1):

Esti sigur?

| MrkiddyKid1 a răspuns (pentru Gabby2018):

Aproape, nu sunt profet pana la urma. Oricum sunt foarte mari sansele sa pice una dintre acelea!

| Adrianadiafg a răspuns:

Vrei sa stii toate operele care trebuie învățate pentru examen sai pe cele care au o șansă mai mare sa pice? Si la ce profil?

| Gabby2018 explică (pentru Adrianadiafg):

Profil tehnologic - real