| andreirapid a întrebat:

Salut,
As dori si eu cateva pareri despre Colegiul National Lazar, cum e acolo, elevi, profesori, colectivul, etc. Multumesc antinipat.

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Si eu as vrea sa merg la lazarlaughing poate vom fi colegi, pe ce profil mergi? multi zic de lazar ca e liceu de fite de copii cu bani dar nu e adevarat.se face japoneza, engleza, franceza cred ca si germana nu stiu, au multe cabinete si laboratoare.iar profesorii chiar sunt buni. Urcum, parerea fiecaruia e diferita.

| andreirapid explică (pentru gohsty):

Eu sunt cu matematica, urasc romana, engleza, japoneza laughing
Mie astea imi plac deci merg la mate-info sau la stiinte sociale(ca intra si Istoria si Geografia).
Tu?
Sper sa fim colegi, daca nu de clasa macar de liceu happy
Succes la testari!

| gohsty a răspuns (pentru andreirapid):

Ce medie ai?thinking

| andreirapid explică (pentru gohsty):

9,87 c-am sa o sa imi iasa, tie?

| gohsty a răspuns (pentru andreirapid):

9.50 ceva de genul.da stiu e mai mica dar diriga ma uraste si m-a ars imediat cand a pututsigh urcum, e bine:d (nu comm laughing )

| andreirapid explică (pentru gohsty):

Bravo, da-mi si mie prin pm idd tau, si vorbim pe mess, ok?

11 răspunsuri:
| andreirapid explică:

Vreau mai multe detalii, va rog! Dau funda!

| andreirapid explică:

Vreau si eu niste raspunsuri!

| andreirapid explică:

Vreau raspunsuri mai multe, haideti TPU ajutati-ma!

| andreirapid explică:

Multumesc pentru ajutor TPU crying!