| dush a întrebat:

As vrea sa cumpar cartea Alexandru Lapusneanul sa o citesc dar nu stiu cat de lunga e nuvela. Am gasit pe net pdf de 11, 16 sau 13 pagini si carte propriu-zisa de 40 si 160 de pagini si sunt confuz ca nu stiu care e cea buna, cele scurte sunt rezumat sau ce? Puteti sa imi ziceti ce dimensiune are? Sau un link cu cartea ar fi si mai bine.

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

E super scurtă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are în jur de 10 pagini pdf. Nu știu ce ai găsit tu de 160 de pagini, niciun format al paginii nu poate duce la 160 de pagini...))

| Aaanon a răspuns:

Are in jur de 40-50 de pag