| Timbarkkk a întrebat:

As vrea sa dau la politehnica la Bucuresti. Nu pot sa dau la automatica si calculatoare/telecomunicatii pentru ca esti obligatorie admiterea la fizica, iar eu nu stiu fizica. O sa dau examen la trigonometrie si geometrie. Vreau sa va intreb asa..cat de mult se pune accentul pe FIZICA la UPB? Si care este cea mai buna facultate din cadrul politehnicii? Inafara de automatica si telecomunicatii

2 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Se pune mult accent pe fizica, e si normal la asa facultate.

| BeautifulSunflower a răspuns:

Fa meditatii la fizica