| Zapce a întrebat:

Salut! As vrea sa imi raspunda cineva. Sunt in clasele 5-8 pe profilul engleza intensiv. Voi da teza si din engleza? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Desigur, odata ce engleza este studiata intensiv.
Asadar, engleza este obiect principal, ca romana si matematica.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| dinaprilie a răspuns:

Daca ai intrebat deja diriginta si nu ti/a raspuns este posibil sa nu se stie pana acum.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da.

| KristianLarracuente a răspuns:

Salut! În cadrul învățământului gimnazial intensiv limba engleză, lucrările scrise semestriale/ tezele se susțin la această disciplină doar în clasele a VII-a, respectiv a VIII-a.

| iannniss a răspuns:

Exista profiluri in clasele 5 8?