| BluishAngel a întrebat:

Hey TPU.Am si eu o intrebare: La profilul mate-info engleza intensiv se da teza si bac din engleza? As vrea sa imi raspunda cineva care stie sigur sau care este la acest profil.Multumesc.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| hurricane94 a răspuns:

Da.Eu sunt la mate info si dau teza la engleza, pe langa romana, mate, informatica.La bac mi se pare ca nu.

4 răspunsuri:
| Kitybush a răspuns:

Da, se da la engleza si bac si teza!

| deleu123 a răspuns:

NU! Se da teza la urmatoarele : Mate-Info, Matematica, Romana Si alegere dintre Biologie, Chimie, Fizica.

| deleu123 a răspuns (pentru deleu123):

Eu nu sunt la intensiv dar stiu ca daca vrei sa dai la intensiv trebuie sa dai un test inainte.Dar de teza nu am auzit.

| BluishAngel explică (pentru deleu123):

Testul l-am dat si l-am trecut, dar nu stiu daca este ca si la filologie engleza, adica sa se dea teza din engleza.Am auzit ca la mate-info engleza se dau cinci teze: romana,mate, fizica/chimie, informatica si engleza.Mi s-a parut aiurea, adica nu este specialitate ca la filologie, de asta vreau sa aflu.