| laurentiu9712 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma duc la facultatea de resurse umane din cadrul universitatii spiru haret din Bucuresti, ce parare aveti de aceasta universitate?

2 răspunsuri:
| heyitsmexd a răspuns:

Ceea ce conteaza cel mai mult, e sa te reprezinte! Trebuie sa iei in calcul faptul ca alegand facultatea, iti alegi viitorul. Dupa terminarea facultatii, vei merge zilnic la munca, si o sa muncesti ceea ce ai ales tu. Dar din moment ce iti place, devine placere, nu obligatie, nu munca in adevaratul sens al cuvantului.
Eu iti recomand sa te gandesti bine inainte, sa te informezi si sa vorbesti cu oameni in domeniu.
Despre facultate am auzit ca e ok.
Toate cele bune! happy

| laurentiu9712 explică:

Si credeti ca manager resurse umane este o meserie de viitor?