| Simonica_9397 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu mai amanuntit ce se studiaza la facultatea de Marketing din cadrul Universitatii Spiru Haret Bucuresti. Mentionez ca intentionez sa ma inscriu la aceasta facultate, insa vreau sa stiu dinainte ce o sa studiez sa stiu daca merita sa ma inscriu. Ma intereseaza in mod deosebit daca se studiaza si matematica, pentru ca nu o stapanesc foarte bine si as vrea sa stiu daca o sa pot face fata. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intri pe site-ul universitatii. Ar trebui sa aiba programul cursurilor pe ani de studiu. O sa poti vedea in amanuntime ce se studiaza.