| student713 a întrebat:

Salut, as vrea sa solicit cateva informatii despre Academia de Politie. Lumea este in general interesata de examenul de admitere dar eu as vrea sa stiu mai multe despre atmosfera din facultate. Mai exact, ce cursuri sunt, cat de dificile sunt examenele, cate restante ai voie sa ai, cum sunt profesorii, cum sunt colegii, cum este la master? Multumesc.

5 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Sigur, atmosfera e de "nu-i batuta ca la noi" si abia asteptam sa ajungem militieni bolsevici care abia asteapta sa calce pe cap amarati care nu se pot apara, sau macar sa le dam amenda pentru "tulburarea linistii publice" ce daca respectivul a fost amenintat, mai bine ii luam piuitul, ca oricum justitia ne acopera pana in panzele albe indiferent cat de tare abuzam

MASTER?!?!? la MUILITIE?!? trebuie sa iti faci norma la batut si dat amenzi in fiecare zi timp de luni bune

| student713 explică (pentru JicaContra):

Am inteles laughing Ma asteptam la asa ceva. Aceleasi lucruri sunt valabile si pentru Facultatea de Poliție de Frontieră?

| student713 explică (pentru JicaContra):

Am inteles laughing Ma asteptam la ceva de genul asta. Stii cumva daca situatie este aceeasi si in cazul Politiei de Frontiera? Ms.

| JicaContra a răspuns (pentru student713):

Nu am habar, totusi sunt tot politisti!

| Andrei200202 a răspuns (pentru student713):

Nu te lua dupa jica contra asta ca e un frustrat dupa cum se vede, ii place sa manance mult **** si pun pariu ca nu are mai mult de 10 clase