| AlinSihlanic a întrebat:

Salut as vrea sa stiu care este diferenta dintre argumentare si apartenenta la un gen. Este o diferenta sau sunt la fel?

Răspuns Câştigător
| mariutza21 a răspuns:

Nu, a argumenta sau apartenenta e acelasi lucru. Ex : arumentarea la un anumit gen sau apartenenta textului la un anumit gen... E la fel! Sper ca te-am ajutat!winking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E acelasi lucru, nu e nimic diferit intre ele.

| maddy673 a răspuns:

Sunt acelasi lucru...big grin

| Rulz_RobotzEl_1990 a răspuns:

Daca iti zice sa argumentezi apartenenta la genul liric de exemplu, incepe cu " in opinia mea pot spune ca " "in primul rand", "in al 2-lea rand", "concluzionand", sau daca iti cere apartenenta la un gen este aceiasi chestie