| Andreidjsjc a întrebat:

Salut.
Astăzi s-au dat evuarile naționale (clasa a8-a) Vreau sa va întreb dacă anul acesta credeți că vor fi note mai mari/mici fata de anul trecut?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu ai invațat clar nu i ei 10

| Frank51 a răspuns:

Notele vor fi mai mici decât în anii trecuți datorată cursurilor online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce ar fi

| gabriel2004o a răspuns:

Mai mari evidentlaughing)))
Voi va alintați pe lângă ce monstruozitatii aveam cei din generațiile anterioare

| Pro4K a răspuns:

Salut in medie ultima nota la un liceu de top din orasul meu sunt: in 2019 media ar fi 7.30, 2020 8.20, 2021 probabil va scadea putin ex 8
Daca nu vei avea o nota mai mare de 8, nu cred ca vei avea o sansa sa intri intr-un liceu de top.