| donniebrasco a întrebat:

aveti idee daca pot sustine examenul de bacalaureat la alt liceu? eu am terminat liceul in urma cu cativa ani si am picat la mate, apoi am mai incercat si din nou am picat, acum m-am gadit daca ar fi posibil sa sustin bacalaureatul la alt liceu sau cumva la alta materie decat matematica.
Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Jessicarus a răspuns:

Bună. La altă materie nu știu dacă poți, dar să dai la alt liceu se poate. Anul trecut au fost elevi de la Grigore Antipa și alte licee din Bacău care au dat bacalaureatul la Economic Ion Ghica, Bacău (sesiunea din toamnă). Posibil să fie la fel și în orașul în care locuiești sau poate depinde de sesiunea în care dai examenul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca alt liceu adica alt profil, nu!
Si nu, nu ai cum sa schimbi materia matematica cu o alta!