| Prometeus a întrebat:

Salut,azi am primit la lucrarea de control un subiect care avea cerinta : "Scrieti un eseu cu titlul Relatiile dintre 2 personaje dintr-un basm cult", in speta "harap-alb"..Am facut ce trebuia daca am scris conflictele dintre personaje? Cum ar fi Conflict Harap-alb - Span, Crai-Fiii sai, Harap-alb - Imparat... FUNDAbig grin

2 răspunsuri:
| elysi a răspuns:

Eu cred ca da...Atat timp cat le-ai dezvoltat bine si le-ai explicat, mai ales relatia Span - Harap-Alb, e ok.

| Prometeus explică (pentru elysi):

Pai exact asta am facut, am scris mai multe conflicte.dar pe cel dintre Span - Harap-Alb l-am facut putin mai amplu.