| AlexandruMircea2003 a întrebat:

Cand eram mic am vazut la Dexter ca daca adormi ascultand franceza sau ceva o inveti pe derost. Si asta ma macinat daca e adevarat xD? deci este adevarat sau nu, una dintre intrebarile copilariei XD.

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Nu este adevarat. Iar Dexter nu invatase decat doua cuvinte pe care sunt sigur ca le stii si tu laughing

| AlexandruMircea2003 explică (pentru aXy99):

laughing omletta fromage tongue.

| aXy99 a răspuns (pentru AlexandruMircea2003):

Omelette au fromage.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

De fapt el zicea, omelette du fromage', pentru ca nici cuvintele astea nu a fost in stare sa le invete cum trebuie. Oricum, in cazul asta ar fi fost trei, nu doua.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat, mi-am adus aminte intre timp laughing

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am calculat si prepozitia la numarul de cuvinte.

| AlexandruMircea2003 explică (pentru anonim_4396):

Ma rog nu prea ma pricep la franceza laughing.