| anonim_4396 a întrebat:

Care este disciplina voastră preferată? De ce?

9 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Inca din clasa intai, disciplina mea preferata a fost matematica pentru ca e o logica si o vedeam ca pe o joaca de-a numerele, iar mai tarziu ca pe o provocare de a-mi testa capacitatea intelectuala, ca un lucru valoros care ma ambitiona sa lupt tot mai mult sa devin mai buna.

| Doηηa a răspuns:

Istorie.

| Ibrahimovic a răspuns:

Istoria.
Ce e mai frumos decat sa stii toate lucrurile intamplate in trecut love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Engleza. Nu stiu de ce, poate pentru ca profesorul, pe langa ora si lectie, ne mai da sa ascultam muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Disciplina mea preferata este Limba Engleza. De ce? Pai nu stiu, pur si simplu sunt pasionat.

| Madayna a răspuns:

Niciuna big grin

| Zoella a răspuns:

Eu ador româna, dar totuşi îmi place şi chimia, şi biologia. Mi se par uşoare şi le pot reţine mai bine.

| Bella1love a răspuns:

Sportul,pentru ca sunt sportiva

| vianora a răspuns:

Disciplina mea preferata este desenul, pentru ca acolo dau frau imaginatiei, dar si pentru ca profesoara e foarte buna. pentru mine depinde de profesoara; daca e una buma imi place materia ce o preda, dar de e una rea nu imi place acea materie.