| together4ever a întrebat:

Care este disciplina voastra scolara preferata si de ce?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Disciplina mea preferată este matematica. De ce? Deoarece îmi place mult să calculez, să fac probleme la geometrie, să învăţ teorii... fiindcă matematica este foarte importantă.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Disciplina mea preferata este chimia,pentru ca o inteleg, datorita profesorului care este foarte exigent, dar si ffoarte bun la materia care o preda(mi-a dat un 3 crying(((((( )

| mihaelaa18 a răspuns:

Contractele economicelove struck ador aceasta materie si in plus de asta avem o profa super buna poate ca si profesoara m-a facut sa iubesc aceasta materielaughing si mai imi place matematica unde avem si acolo o profa buna care stie sa ne explice si sa ne faca sa intelegem dar uneori este cam exigentastraight facelaughing

| Alissonn14 a răspuns:

Romana.Imi place pentru ca imi place de profa care ne preda laughing. Stie sa predea si uneori ne mai si distram la ore laughing. Adica facem glume etc.