| razex16 a întrebat:

Salut care stiti daca am bagat la public bet la pariuri 5/10 am bagat pe bilet 5 lei si la castig minim scrie 0.20 lei si la valoarea maxima scrie 107.14 daca prind 5 meciuri care e castigu?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Castigul efectiv depinde de cotele meciurilor care ti-au iesit. Inmultesti 0, 50 lei cu cotele insumate a meciurilor nimerite si afli suma.

| Flaviucu a răspuns:

Depinde care cote nu ti-au iesit. Daca ti s-au dus cele mai mari cote de pe bilet ai castigul de 0.20 lei, daca nu ai ceva mai mult. Intra pe superbet.ro si verifica-ti biletul daca nu ai rabdare pana maine.