| numesiprenume0 a întrebat:

Cat de corect este sa cumperi lucrarea pentru licenta(facultate/scoala)? Daca se descopera ca este cumparata(dar este original), ce se intampla? Ofer funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e deloc corect. Posibil sa te pice si sa te puna sa dai iar

| sierra1 a răspuns:

"Cat de corect este sa cumperilucrarea pentru licenta"

minim!

dacă te dă cineva in gât, doar iți pierzi diploma, au mai fost cazuri

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă nu ești în stare să-ți scrii o amărâtă de licență, nu meriți să termini acea facultate laughing. Am și eu colegi care și-au cumpărat licența:
1) au luat note de 6, ceea ce este absolut jalnic, să plătești sute de lei și să te alegi cu fix nimic. luau note mai mari dacă și le făceau singuri la repezeală într-un singur weekend.
2) dacă o să ajungă vreodată într-o funcție importantă și o să se afle că și-au cumpărat licența, o să fie vai de fundul lor. bine că au slabe șanse să ajungă așa departe la ce creier au laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol