| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultate ati alege dintre urmatoarele: Arhitectura, Drept, Management, Marketing, Geografia Turismului, Litere si Stiinte Politice. De ce?

Răspuns Câştigător
| croix a răspuns:

Sigur as alege (de fapt oricum chiar dau la doua dintre acestea), Arhitectura, Drept sau Geografia Turismului. Va fi mai greu, dar merita. De ce? Pentru ca sunt de viitor.

4 răspunsuri:
| Mamarutele a răspuns:

Eu as alege facultatea de litere.

| Larrissa21 a răspuns:

Arhitectura, pentru ca e cea mai interesanta. Grea, dar zic eu ca se merita.

| Larrissa21 a răspuns:

Arhitectura pentru ca e cea mai interesanta ( din punctul meu de vedere ). sigur e grea dar zic eu se merita.

| JoulieT a răspuns:

Stiinte Politice