| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna ca un post apare ocupat pe site-ul titularizare 2019, dar in 2020 nu mai apare ocupat nici scos la concurs?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe scurt: uită-l!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că profesorul care a predat in 2019 și-a făcut continuitate, ori a fost dat unui pensionar care isi prelungeste activitatea. Ori, directorul vrea să il păstreze pentru cine vrea el... Depinde.
Mai bine, sună la scoala respectiva si solicita sa vorbesti cu cineva de la directiune. Vei primi informatii despre post.