| OPD a întrebat:

Ce trebuie sa contina un studiu de caz pentru un complex turistic?

Răspuns Câştigător
| taviyamato a răspuns:

Eu sunt student in anul 3 la facultatea de Geografie sectia turism. Eu cred ca un studiu de caz pentru un complex turistic ar trebui sa contina studierea tipurilor de turism practicate acolo, trebuie sa identifici principalele obiective, daca complexu e unu balnear, daca complexu e situat langa un oras, trebuie sa fii si tu mai exact pentru ca habar n-am unde vrei sa amplasezi complexu laughing

1 răspuns:
| taviyamato a răspuns:

Spune in ce zona si eu te ajut.